Strona główna » Proteomika » Spektrometria mas w analizie białek » Finnigan lcq mat classic i mapa peptydowa bakterii?
Finnigan lcq mat classic i mapa peptydowa bakterii? [wiadomość #35] Mon, 07 September 2015 15:51 Przejdź do następnej wiadomości
Anonymous Coward
Dzień dobry,

Nazywam się Dorian Migoń i jestem studentem IV roku Farmacji. Zainteresowałem się ostatnio proteomiką (a szczególnie jej zastosowaniami w farmacji i diagnostyce medycznej). Niestety, ze względu na brak przedmiotu 'proteomika' na moim wydziale głównym źródłem wiedzy są książki i publikacje. (a wiadomo, że książka, czy publikacja nie odpowie na wszystkie pytania). Z spektrometrami mas i aparaturą chromatograficzną mam kontakt w ramach koła naukowego (jednak na katedrze skupiającej się głównie na syntezie peptydów)

I tu właśnie nadchodzi moje pytanie:

Czy możliwe jest rozróżnienie dwóch szczepów bakterii (np. referencyjny S. aureus i MRSA) za pomocą mapy peptydowej uzyskanej na Spektrometrze mas Finnigan LCQ MAT classic sprzężonym z rp-hplc?

(oczywiście wszystko to tylko w ramach projektu studenckiego)

Pozdrawiam,

Dorian Migoń

[Uaktualnione dnia: Mon, 11 April 2016 02:36] przez Moderatora

Odp: Finnigan lcq mat classic i mapa peptydowa bakterii? [wiadomość #1283 (odpowiedź na #35) ] Mon, 15 January 2018 11:09 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Anonymous Coward
Much obliged to you for this assistance, as we required this sort of post to utilize this discussion for our inquiries to be addressed and questions to be settled.
Best Law Essay Writing Services UK
Następny wątek:interpreting mass spectrometry?
Idź do forum:

Aktualna data: Tue Oct 16 21:43:17 CEST 2018

Łączny czas generowania strony wyniósł 0.10366 sekund.
.:: Kontakt :: Strona główna ::.