Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas
Granty konferencyjne na 4PTSM PDF Drukuj Email

Miło nam ogłosić, iż dzięki hojności sponsorów, Komitet Organizacyjny 4. Konferencji PTSM może zaoferować ograniczoną ilość grantów konferencyjnych dla młodych naukowców, nieposiadających stopnia doktora, biorących udział w konferencji i wygłaszających komunikat ustny.

Grant polegać będzie na obniżeniu opłaty konferencyjnej o część wpłacaną na rzecz Uniwersytetu Wrocławskiego (w przypadku członków PTSM jest to kwota 150 zł, w przypadku osób nie będących członkami: 200 zł).

 

Grant otrzymać mogą osoby, które spełnią wszystkie z poniższych warunków:

  • są młodymi badaczami, nieposiadającymi stopnia doktora,
  • w terminie do 21.02.2013 prześlą na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wniosek o przyznanie grantu,
  • w terminie do 21.02.2013 prześlą na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. streszczenie komunikatu ustnego, którego są współautorami i który osobiście przedstawią w czasie Konferencji. (Uwaga: osoby, które w formularzu rejestracyjnym podały Poster jako preferowaną formę prezentacji, mogą zmienić formę prezentacji na Komunikat ustny zaznaczając odpowiednią opcję w szablonie streszczenia),
  • przygotują streszczenie komunikatu w oparciu o szablon podany na stronie internetowej Konferencji.

Nadesłane wnioski i streszczenia zostaną ocenione przez Komitet Organizacyjny, który na ich podstawie przyzna wybranym osobom granty konferencyjne.

Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o przyznaniu grantu drogą elektroniczną w terminie do 25.02.2014. Lista nominowanych osób zostanie też zamieszczona na stronie internetowej konferencji.

Zobacz wiadomość jako plik pdf.

  Free joomla templates