Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas
  • Członkiem PTSM może zostać osoba pełnoletnia - obywatel Polski lub cudzoziemiec mający stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która solidaryzuje się z celami i sposobami działania Towarzystwa. Kandydat na członka PTSM musi pisemnie wyrazić wolę uczestnictwa w pracach PTSM i podporządkowania się wymogom statutu. Wypełniony formularz zgłoszenia…
    Więcej…
Członkowie wspierający (członkostwo zbiorowe) PDF Drukuj Email

Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas proponuje firmom zajmującym się dystrybucją i serwisem aparatury i oprogramowania do spektrometrii mas i dziedzin pokrewnych (LC/MS, GC/MS, ICP, spektroskopia, chromatografia), współpracę na zasadzie członków wspierających (członków zbiorowych). 

Przedstawiciele firm będących członkami wspierającymi PTSM mają prawo do uczestniczenia w Walnych Zebraniach PTSM z głosem doradczym. Liczymy też na wzajemną pomoc Towarzystwa i członków wspierających w integracji środowiska zajmującego się MS, organizacji szkoleń i konferencji oraz wymianę materiałów pogłębiających wiedzę o tej dziedzinie.

"Członkowie wspierający" PTSM mają zagwarantowane prawo do zamieszczania na stronach internetowych Towarzystwa informacji o oferowanych przez siebie produktach, prezentowania nowego sprzetu, oprogramowania i aplikacji. Możemy tez zaoferować umieszczenie baneru reklamowego oraz linków do Państwa strony internetowej.

Składka roczna dla członkow wspierających PTSM wynosi 500 zl rocznie. Środki te zostaną w całości wykorzystane na cele statutowe Towarzystwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami na zasadach "członka wspierającego", prosimy o kontakt z sekretarzem Towarzystwa.

 
Copyright © 2019 Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla templates
Start F.A.Q. Sprawy PTSM Członkowie wspierający (członkostwo zbiorowe)