Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas
Cykl szkoleń: Zastosowanie techniki LC/MS/MS w analizie ilościowej PDF Drukuj Email

MS Ekspert wraz z laboratorium Masdiag po raz kolejny mają przyjemność zaprosić Państwa na cykl szkoleń. Zostaną one poświęcone głównie zastosowaniu techniki LC/MS/MS w analizie ilościowej oraz sposobom przygotowywania materiału badanego.

Organizowane przez nas kursy stanowią wyjątkową okazję do pracy na najnowocześniejszych systemach LC/MS/MS pod okiem ekspertów. Dzięki położeniu nacisku na praktyczną stronę zajęć każdy z uczestników ma możliwość samodzielnego wykonywania pomiarów. Szkolenia odbywają się w siedzibie laboratorium Masdiag na ul. Żeromskiego 33 w Warszawie.

W tym roku nasza oferta została poszerzona o jednodniowe szkolenie podstawowe oraz szkolenie z przygotowania próbek żywności i środowiskowych. Dalej prowadzone są 3-dniowe kursy podstawowe i zaawansowane z zakresu obsługi systemów LC/MS/MS i przygotowywania próbek płynów ustrojowych. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: http://msekspert.com/pl/szkolenia

W najbliższym czasie planowane są również kolejne szkolenia dotyczące m.in.:

Podstaw i obsługi systemów GC i GC/MS

Rozwiązywania problemów bieżących w pracy z GC (tzw. troubleshooting) 

Istnieje również możliwość przeprowadzenia indywidualnego szkolenia we wskazanej przez Państwa lokalizacji. Jego czas, zakres oraz termin dobierany jest do Państwa jednostkowych potrzeb. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zarówno tematyki kursów, jak i pozostałego zakresu działań MS Ekspert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej (http://msekspert.com/pl)

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w którymś ze szkoleń lub mają Państwo jakiekolwiek inne pytania prosimy o kontakt pod adresem e-mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub numerem telefonu (+48 607 550 700).

 
Copyright © 2020 Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Start Ogłoszenia Konferencje i szkolenia Cykl szkoleń: Zastosowanie techniki LC/MS/MS w analizie ilościowej