Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas
  • EJMS—European Journal of Mass Spectrometry offers authors all you would expect from a high-quality, modern journal. However, we also offer a little extra. As the only mass spectrometry journal published by a small, independent publisher, EJMS provides a much more personal approach to publishing your paper. From our supportive Editors…
    Więcej…
Zaproszenie na VI Konferencję PTSM PDF Drukuj Email

Uprzejmie przypominamy, że 18 lutego upływa termin rejestracji na VI Konferencję Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas oraz towarzyszące jej warsztaty tematyczne, które odbędą się w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 roku w Miedzeszynie k. Warszawy.

Podczas sympozjum będzie można wysłuchać cyklu wykładów wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy, którzy przedstawią ostatnie osiągnięcia z zakresu teorii i zastosowania technik spektrometrii mas. Celem tego cyklicznego wydarzenia jest przede wszystkim wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych kontaktów w multidyscyplinarnym środowisku specjalistów i użytkowników tej prężnie rozwijającej się specjalności. Konferencja jest znakomitą okazją do tego, by młodzi ludzie stawiający pierwsze kroki w obszarach badań wykorzystujących spektrometrię mas zaprezentowali swoje osiągnięcia, poszukali cennych wskazówek i nawiązali kontakt z osobami, z którymi dzielą swoje zainteresowania.

Zaproszenie na Konferencję i Warsztaty kierujemy w szczególności do zespołów badawczych, które w swoich pracach wykorzystują technikę spektrometrii mas zarówno jako przedmiot badań, jak i narzędzie analityczne.

Na towarzyszące Konferencji Warsztaty pragniemy zaprosić w szczególności osoby, które w swojej pracy - zarówno naukowej, jak i komercyjnej - stosują lub mają zamiar stosować narzędzia spektrometrii mas. Jest to okazja do zdobycia wiedzy z podstaw, a także bardziej zaawansowanych sposobów wykorzystania spektrometrii mas. Tematem przewodnim Kursu będzie zastosowanie spektrometrii mas w badaniach strukturalnych związków organicznych.

Organizatorem VI Konferencji Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas oraz towarzyszących jej Warsztatów jest Instytut Chemii Organicznej PAN będący od lat jednym z wiodących polskich ośrodków w obszarze badań nad spektrometrią mas i jej wykorzystaniem w chemii organicznej oraz Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas. Tworząc miłą atmosferę, wspartą serdecznym przyjęciem, pragniemy zachęcić wszystkich do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów służących ciągłemu rozwojowi i poszerzaniu grona specjalistów w dziedzinie spektrometrii mas, która nieustannie zyskuje na znaczeniu w naukach takich jak chemia, biologia, farmacja, medycyna i ochrona środowiska.

Szczegółowe informacje odnośnie Konferencji i Warsztatów można znaleźć na stronach internetowych Konferencji (KLIKNIJ TUTAJ) i Warsztatów (KLIKNIJ TUTAJ) oraz u organizatorów ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny VI Konferencji
Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas
Miedzeszyn, 22-26 kwietnia 2018

 
Copyright © 2020 Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Start Konferencje i szkolenia Zaproszenie na VI Konferencję PTSM